Od Hiszpańskiej Vuelty z Musli4u

Panie i panowie moim nowym partnerem w tematyce zdrowego odżywiania został polski producent mieszanek musli BIO oraz konwencjonalnych – Musli4u

Nowa na rynku firma będzie zabezpieczać dietę moją i mojej rodziny w mieszanki płatków BIO z odpowiednimi dodatkami do końca 2016 roku. Mieszanki od Musli4u testuję od około dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony. Możliwość zamówienia dowolnej podstawy śniadaniowych płatków z dodatkami o odpowiedniej jakości i kompozycji to jest to czego szukałem. Nieograniczona możliwość wykorzystania przeróżnych kombinacji wszystkich produktów z oferty Musli4u, pozwala zaoszczędzić dużo czasu na mieszanie w „garnkach” oraz środków finansowych i miejsca w spiżarni gdyż nie trzeba przechowywać dziesiątek opakowań produktów z których komponujemy nasze śniadanie. Teraz życie będzie jeszcze prostsze. Zamawiam mieszanki przed internet (www.musli4u.pl), po 2 dniach mam je w domu, otwieram tą na którą mam ochotę, dodaję jogurt lub mleko i śniadanie gotowe.

Marce Musli4u dziękuję za zaufanie i pomoc w przygotowaniu do kolejnego Grand Touru w moim kolarskim życiu. A mieszanki Musli4u jadą ze mną do Hiszpanii.

13950741_10210039296048686_1681942530_o