Co nowego

Ciszę czas przełamać. Nowy rok a w nim nowe cele …. bla bla bla nie będę Was zanudzał postanowieniami które, są nie do zrealizowania bo życie i tak napisze swój scenariusz. Ale jakiś cel w życiu trzeba mieć. Zakładając, że nawet 500+ to za mało by zdecydować się na 4 dziecko, no i wreszcie chciałbym odzyskać sypialnię i przespać ciągiem dłuższym jak 6 godzin choć 3 noce pod rząd, pozostają cele czysto sportowe.

Ponieważ pewnych nawyków nie da się zmienić ani z dnia na dzień, ani z tygodnia na tydzień nie pozostaje nic innego jak dalej kręcić. Choć w większości będą to już km rekreacyjno-tutystyczno-amatorskie to coś czuję, że wreszcie trochę radości i spokoju bez bicza na tyłku dobrze mi zrobi.

W tym celu między innymi w 2015 roku powołałem do życia Huzar Bike Academy, czyli projekt akademii kolarskiej dla dzieci i dla dorosłych, by właśnie móc się realizować jako trener, mentor, instruktor ale również by mieć fajną grupę treningowo-kontaktową. Z tą właśnie grupą wiążę coraz to większe nadzieje i plany na 2017r. Pewnie wiecie, a jak nie wiecie to się dowiecie, że huzar butów na kołkach nie wiesza. Tzn wieszam stare bo mam nowego sponsora na buty, ale wciąż będę się wpinał w te same pedały, mam nadzieję, że przynajmniej 5x tydzień.

Tak więc docierając powoli do meritum wpisu. Sezon 2017 będzie aktywny sportowo, bo inaczej być nie może. Mam nadzieję wystartować w sporej liczbie imprez, w niektórych czysto dla zabawy w innych zaś trzeba będzie założyć szelki na krzyż. Dlaczego i po co ? a no dlatego, że HBA pozyskała kilku partnerów, dobrze rokujących na przyszłość i trzeba gdzieś czasem coś dobrze pojechać aby szansy tej nie zaprzepaścić. Tak więc pierwsza impreza, taka dla zabawy to będzie Fat Bike Race 28.01 w Karłowie. Kalendarz wszystkich imprez bliżej sezonu na huzarski.pl

A gdyby ktoś chciał wesprzeć projekt Huzar Bike Academy czy to ten w wersji dla dzieci startujący pod nazwą KS Deichmann Abus Mat Sobótka czy w wersji dla dorosłych, zapraszam do kontaktu. Sprawa choć na finale projektowania strojów na 2017r, jest wciąż jeszcze otwarta. Wiąże się to oczywiście z różnymi odbiorcami produktu, innymi wyścigami, inną filozofią i innym wkładem partnerskim i jednocześnie z innym zwrotem reklamowym. Nie mniej jednak chętnych zapraszam, porozmawiać zawsze można a miejsca do wykorzystania na mojej koszulce jest … z dnia na dzień coraz więcej ;)
B.

06 rozmycie