WLC > TV Akcja regeneracja, czyli jak odpocząć i przygotować się do kolejnego sezonu

Sezon rowerowy dla większości z Was pewnie się skończył, ale już teraz warto zacząć myśleć o tym, jak przygotować swój organizm do przyszłorocznego jeżdżenia. Jednak zanim to nastąpi, porozmawiamy o odpoczynku.

Zapraszam Was na serię spotkań z fizjoterapeutą i kolarzem, Dominikiem Omiotkiem, z którym będę rozmawiał na temat szeroko pojętej regeneracji. Z dzisiejszego wideo dowiecie się, jakie tematy zamierzamy poruszyć w kolejnych odcinkach, ale już teraz możemy zdradzić, że na pewno będzie dużo o rozciąganiu, rolowaniu oraz powięzi, wokół której narosło wiele nieporozumień. Zresztą nie tylko wokół niej.

Dominik obali niektóre z mitów, w które – o dziwo – wierzą czasami nawet doświadczeni sportowcy. Niektóre informacje mogą Was nieźle zaskoczyć. Czy wiedzieliście na przykład, że bardzo częstą dolegliwością zawodowych kolarzy są problemy z jelitami, a objawem tego są bóle w kolanach?

Więcej –> https://www.welovecycling.com/pl/2019/11/26/bartosz-huzarski-akcja-regeneracja-czyli-jak-odpoczac-i-przygotowac-sie-do-kolejnego-sezonu/