VeloTalent Cycling Team

VeloTalent

Prawda że brzmi jakoś tak po kolarsku ??

A VeloTalent Cycling Team ?
To już jest przekozacko po kolarsku !!
Po +/- pół roku rozmów i negocjacji, dzisiaj oficjalnie możemy powiedzieć, że grupa sześciu juniorów starszych z naszego klubu Deichmann SKSM MAT w sezonie 2024 będzie się ścigać pod szyldem 👉VeloTalent Cycling Team . Bardzo ale to bardzo ważny aspekt ciężkiej pracy każdego młodego sportowca to jak najlepsze warunki do rozwoju. Pewne i jak najlepsze.

Dzięki współpracy z VeloBank , sponsorem tytularnym tego projektu i głównym kołem zamachowym, przez cały rok 2024 możemy zrobić ogromny postęp. To też ważny projekt dla Gmina Sobótka z którą jako klub jesteśmy związani od początku. Ważny gdyż daje nadzieję i pokazuje całej i licznej grupie młodszych zawodników, że można. Że warto się poświęcić, potrenować, że jest perspektywa na fajne wsparcie i dobry rozwój.

W grupie juniora starszego mamy dwójkę chłopaków którzy z nami są od swoich pierwszych rowerowych treningów. To Szymon Wrona i Piotr Stryjewski , chłopaki powinni byli wczoraj odebrać nagrody za sportowe osiągnięcia w roku ubiegłym wręczane podczas uroczystej gali ale są na zgrupowaniu w Chorwacji.

Mocno trzymam kciuki za ten projekt. Jest potrzebny całemu naszemu kolarstwu.

Proszę odwiedzajcie nasz profil na FB.
Dodajcie do ulubionych.
Okazuje się, że te wszystkie statystyki też są ważne.

Projekt wspierają również:
ELMAR BHP
Gall-ICM Skoda Wrocław
Accent Bikes
questsport.cc
ABUS Polska
Deichmann. Wspieramy sport
#MAT
#SKSM