Licytacja dla Mariusza Pańczyka

1 nr. startowy + pakiet 11 wyścigów w 2021r. – LICYTACJA Tegoroczna licytacja pierwszego numeru startowego wraz z pakietem 11 startów – licytujemy dla Mariusza Pańczyka.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/1-numer-11-startow-w-pko-ubezpieczenia-via-ds?fbclid=IwAR2CmiN3RB0gRP3RzUcgACyhWFE4P5YvF6PfAkFDnJtqzE3LSC9blAKZdBs

Mariusz w latach siedemdziesiątych był czołowym zawodnikiem i wychowankiem BKS Ślęża Sobótka. Służbę wojskową odbył w sportowej sekcji Legia Warszawa. Po wojsku wrócił na Dolny Śląsk i reprezentował barwy wrocławskiego Dolmelu. Po zakończeniu kariery zawodniczej zajął się szkoleniem młodzieży w swoim rodzimym klubie w Sobótce. Przez wiele lat pracy miał wkład w kariery między innymi takich zawodników jak: Zdzisław Wrona, Marian Turowski, Marek Wrona czy Sławomir Chrzanowski. Za zasługi i wyniki sportowe został nominowany i odsłonił Swoją tablicę w „Alei Sław Kolarstwa” w Sobótce.W marcu 2020r. Mariusz Pańczyk przeszedł operację podczas której usunięto z płata skroniowego guz nowotworu glejowego. Szybka interwencja medyczna uratowała Mariuszowi życie, jednak pozostał paraliż części ciała. Leczenie i rehabilitacja to długi, żmudny i kosztowny proces.Mocno wierzymy, że ta cegiełka będzie jednym z wielu małych kroczków na długiej drodze do pełnej sprawności Mariusza.