Gall-ICM gościł Klub Biznesu

Przy obecności gościa specjalnego Macieja Bodnara byłego już zawodowego kolarza, który w swojej karierze wygrał między innymi etap Tour de France, był ośmiokrotnym Mistrzem Polski w jeździe indywidulanej na czas oraz w kwietniu odsłonił swoją skałę w Alei Sław Kolarskich, odbyło się drugie spotkanie członków Klubu Biznesu przy Ślęża Sobótka Bike Academy.

W salonie samochodowym Gall-ICM Skoda Wrocław przy ul. Armii Krajowej 46 spotkaliśmy się po raz drugi w tym roku. Skład nieco zmieniony, przybyły nowe twarze w tym takie zupełnie spoza kolarstwa co nas bardzo cieszy, gdyż między innymi taka była inicjatywa założycielska Klubu Biznesu. Po krótkiej prezentacji przybyłych gości oraz firm które prezentują, w akompaniamencie pysznej kawy zgromadzonym gościom przedstawiliśmy też ostatnie wydarzenia sportowe w których udział brali podopieczni z :

Pho3nix HBA Academy
Deichmann SKSM MAT
VeloTalent Cycling Team

Dyrektor zarządzający salonem, Pan Jerzy Grobelny, oprowadził nas po salonie, pokazał zarówno tą nową część jak i salon samochodów używanych. Udało nam się również zerknąć za kulisy, czyli do serwisu.

Rozmowy networkingowe pozwoliły zacieśnić biznesowe znajomości jak i nawiązać nowe z których na pewno pojawią się wymierne korzyści dla wszystkich zainteresowanych stron.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu, planujemy w Zieleńcu, będzie to wyjazd sportowy podczas którego członkowie KB będą mieli okazję pojeździć na zielenieckim Bike Parku oraz przyjrzeć się treningom zawodników którzy w tym czasie będą przebywać tam na zgrupowaniu.

W spotkaniu uczestniczyli:
Maciej Bodnar
Jerzy Grobelny – Dyrektor Zarządzający salonem samochodowym GALL-ICM Skoda
Piotr Skowroński – Współzałożyciel firmy Bakata Design
Łukasz Łopuszyński – Menager Acer Polska
Joanna Surówka – Kierownik Marketingu Elmar BHP
Paweł Ignaszewski – właściciel salonów rowerowych InMotion
Łukasz Huzarski – właściciel HuzarCom oraz wypożyczalni rowerów Green e-bikes
Szymon Zawada – Dyrektor rozwoju ROOKS
Piotr Grudziński – Współwłaściciel sklepów z pamiątkami i produktem lokalnym, Ślężański, Dolnośląski oraz dyrektor do spraw marketingu PGU, Staropolanka
Przedstawiciele VeloBank partnera strategicznego klubu kolarskiego, wspierającego cykl wyścigów dla amatorów VeloBank VIA Dolny Śląsk i drużynę kolarską VeloTalent Cycling Team, Panowie Łukasz Renkiewicz i Maciej Czapaluk
Łukasz Bereżnicki – fotograf pasjonat współpracujący ze ŚSBA podczas zawodów i treningów.
Jacek Marciniak – Triatlonista, fizjolog w SPACS Polska
Przemysław Bednarek – prezes Ślęża Sobótka Bike Academy
Bartosz Huzarski – v-ce prezes ds. sportowych Ślęża Sobótka Bike Academy