Elmar Race czyli rozgrzewka przez GP Doliny Baryczy

Ścigasz się na szosie ? Startujesz w PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk ale nie zawsze uśmiecha Ci się jechać przez pół kraju na jeden wyścig.

Pojawiła się więc opcja na szosowy weekend. Do zaplanowanego na 13 czerwca /niedziela/ GP Doliny Baryczy w Żmigród dołącza Burmistrz Gminy Trzebnica Pan Marek Długozima oraz sponsor główny imprezy ELMAR BHP z wyścigiem ELMAR® Trzebnica Race zaplanowanym na 12 czerwca /sobota/

Poniżej zaproszenie od Pana Marka Długozimy

„Wspólnie z Leszkiem Krzywickim właścicielem firmy ELMAR®, sponsora tytularnego ELMAR® Trzebnica Race, zapraszam do zapisów na wydarzenie kolarskiego sezonu w Gminie Trzebnica. Już w czerwcu po szosach otoczonych malowniczymi wzgórzami trzebnickimi ruszy premierowy wyścig kolarski, a na uczestników czekać będą trzy dystanse – 23, 46 i 92 kilometrów, sportowe emocje, rywalizacja i atrakcyjne nagrody.Wierzę, że wspólnie uda się nam zorganizować sportowe święto, oparte o bogate doświadczenie Gminy Trzebnica w organizacji imprez kolarskich oraz pasję i zaangażowanie firmy ELMAR®, która na co dzień żyje tym sportem, prowadząc z sukcesami amatorski zespół ELMAR® Eska Team. Ambasadorem wyścigu został dwukrotny mistrz świata oraz zwycięzca wyścigu pokoju Lech Piasecki.Zapraszamy wszystkich na start!”

Marek DługozimaBurmistrz
Gminy Trzebnica

Zapisy pod linkiem –> https://zapisy.domtel-sport.pl/elmar-trzebnica-race-2021-v5686

FB –> https://www.facebook.com/events/184543426717132