Sezon 2017 razem z BeeActive.

Jako ambasador marki BeeActive nie mogła nasza współpraca skończyć się niczym innym jak zwiększeniem wkładu obu stron. Jako wolny strzelec wreszcie mam możliwość wyboru partnerów „biznesowych” z którymi chcę iść przez sezon i spokojnie głośno mogę o tym mówić.

Dlaczego BeeActive – Gdyż te suplementy diety oparte są wyłącznie na naturalnych produktach takich jak miód, mleczko pszczele, propolis, acerola, zeń-szeń traganek i innych składnikach które pozyskiwane są prosto z natury. Marka BeeActive to suplementy diety skierowane do wszystkich osób aktywnych, którzy cenią sobie dobrodziejstwo produktów naturalnych. Składniki zawarte w produktach to m.in. miód, propolis i mleczko pszczele zaczerpnięte prosto z ula. Produkty BeeActive to również wspaniała kompozycja idealnie dobranych ziół, bogactwo witamin, owoców aceroli czy wyciągu z żeń-szenia.

BeeActive to Sprawność z Natury! Dobroczynne działania obejmują swoją opieką na przykład zawodników z kat. junior wspierając ich na drodze szybszej regeneracji po trudach treningów, wyścigów oraz pomagając pozostać im w dobrym zdrowiu i kondycji szczególnie w okresach o obniżonej odporności i brzydkiej pogody. Suplementy diety http://beeactive.com.pl/ stanowią również prawdziwe wsparcie przy budowaniu szczytu formy i utrzymaniu kondycji fizycznej zawodników.

Naturalne produkty na bazie miodów wzbogacone w propolis, mleczko pszczele, pyłek pszczeli, zeń-szeń, acerolę czy też traganek dostępne na stronie http://beeactive.com.pl/

LOGO_BEEactive 2