Projekt Akademii w finale „odLOTTOwa jazda z OSHEE”

Jest sprawa wagi Państwowej. Może nie – być albo nie być – ale bardzo ważna.

Z góry Ci dziękuję za doczytanie do końca, postaram się streścić bo więcej informacji będzie dostępnych wkrótce na specjalnej stronie na fb.

Złożyłem projekt o wsparcie do Fundacji Lotto która to organizuje konkurs „odLOTTOwa jazda z OSHEE” a do wygrania gigantyczna jak na nasze warunki nagroda. Nie zawracałbym Wam głowy gdyby sprawa była skomplikowana, sam nie lubię łańcuszków ale … Ale raz już pokazaliście, że w kolarstwie siła, ufundowaliście busa dla mojej akademii a Wasze imiona, nazwiska i ksywki do dziś dzień dumnie prezentujemy na naszym busie.

Teraz sprawa wygląda dużo łatwiej. Cała akcja nie kosztuje Was NIC, zero, chodzi tylko o przyłączenie się do naszej grupy i zbieranie kilometrów pokonanych na rowerze (szosa, mtb itp.) na terenie Polski a w tym przecież jesteśmy bardzo dobrzy prawda ?

Co trzeba zrobić. Założyć konto na endomondo, wejść w ten link https://www.endomondo.com/challenges/33637139 i przyłączyć się do projektu Ślęża Sobótka Bike Academy – projekt jest pod nr. 17

Dla ułatwienia dodam, że konto na endomondo można połączyć z kontem Garmin (Ustawienia – Połącz – CONNECT) więc nie trzeba nawet instalować tego na telefonie ale warto raz w tygodniu wejść żeby zerknąć czy wszystko jest ok. Ostatecznie można importować pliki w formacie tcx, gpx lub fit. Liczy się tylko rower w każdej postaci.

Akcja rusza 03.07.2017 od godz. 00:00:01 i potrwa do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59 ale przyłączać można się już dziś.

Wiem, że razem damy radę i z góry dziękuję za przyłączenie się do naszego projektu, wspólne zbieranie kilometrów i pomoc.

Więcej informacji pod adresem http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/ lub na fb https://www.facebook.com/FundacjaLOTTO/…

Środki chcemy przeznaczyć na:
– rozwój akademii
– kolarskie programy pilotażowe w szkołach
– rozwój akademii na gminy ościenne
– zgrupowania
– wyjazdy na wyścigi
– doposażenie sprzętowe
– zwiększenie kadry trenerskiej
– Młodzieżową ligę kolarską
– i wiele wiele innych w zależności od tego którą nagrodę uda nam się zdobyć.

Znacie mnie, jak tylko wygramy to będzie mega coffe ride, a nawet jak nie wygramy to też będzie, bo akcja na pewno pozytywnie i motywująco wpłynie na nasze zdrowie. A pieniądze … te na pewno wydamy mądrze i w szczytnym celu.

Wreszcie będę miał powód, żeby zacząć regularnie i dużo jeździć na rowerze. 1000 wattów życzę

Pozdrawiam
B.

19598911_1639885059355072_1285523022219374857_n